Loading...

kemping położony jest na skraju malowniczego miasteczka witnica, znajdującego się pomiędzy gorzowem wielkopolskim a kostrzynem, blisko granicy z niemcami. znajduje się w lesie, nad jeziorem.

czuliśmy się bezpiecznie, ośrodek jest zamykany na noc i dozorowany

teren ośrodka jest dosyć ładny, szczególnie wysoki poziom prezentuje hotel z restauracją i pokojami gościnnymi.

od bramy na kemping prowadzi asfaltowa droga, z jednej strony znajduje się kilka domków, a z drugiej strony duże pole porośnięte trawą, wzdłuż którego znajduje się 5 latarni, które jednocześnie pełnią funkcję skrzynek prądowych, czyli po prostu kontaktów. przy drugim słupie znajduje się kran z wodą bieżącą i studzienką ściekową (za wyjątkiem opróżniania toalety chemicznej, do tego służy specjalna zlewnia, której nie odwiedzałem).

można pograć w piłkę i siatkówkę. jeśli chodzi o plac zbaw dość ubogi: piaskownica i 3 huśtawki, niestety jedna zabawka, zepsuta, leży w trawie…

sanitariaty są, to tyle mogę o nich powiedzieć… byłem w środku, ale nie działały jeszcze (przed sezonem). kiedy wróciłem z aparatem już były zamknięte więc uwierzcie na słowo, że widziałem lepsze- ocena dostateczna.

na kempingu znajdują się dwie wiaty, pod jedną są stoły i plac do zabawy (potańcówek), a pod drugą znajduje się grill. można zorganizować imprezę nawet przy padającym deszczu.

osobno wydzielono pole namiotowe, tutaj jest niższy standard.

gmina witnica promuje turystykę pieszą z użyciem kijków, czyli nordic walking. wokół kempingu wyznaczono kilka tras oznaczonych różnymi kolorami za pomocą oryginalnych symboli.

te pięć tras tworzy tzw. witnickiego anioła. nie są to nasze ukochane iglaste bory, ale na pewno może być przyjemnie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.