Loading...

kemping “Małe Morze” położony tuż za Władysławowem to pierwszy kemping na Półwyspie Helskim, z plażą nad Zatokę Pucką. kempingi w tej okolicy są oblegane przez surferów, ale ten jako jedyny otwarcie zaprasza przez cały rok.

za bramą budynek w którym mieście się recepcja, na górze pokoje do wynajęcia, od strony plaży bar/restauracja. wygląda wszystko całkiem przyjemnie.

pieniędzy nie zabraknie na pewno, gdyż na terenie kempingu jest bankomat 😉

od maja na kempingu działa poniższa i kilka innych szkółek surfingowych.

plan kempingu:

kemping jest duży, ale stan na dzisiaj: właściwie nie ma miejsc, być może wpuszczą kogoś na kilka dni, ale ścisk i hałas w sezonie musi być tutaj nie do zniesienia.

widok na pomost i widok z pomostu:

alejki dojazdowe są z płyt betonowych, właściwie nie ma trawy, jest troszkę drzew na obrzeżach.

sanitariaty świetne, ale tylko w środku kempingu, tam też zlewnia wc. na stanowiskach bieżąca woda z węża i prąd, ale brudną wodę trzeba wywozić do zlewni

z naszego punktu widzenia wszystko na głowę bije ładny i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych dzieci, można siedzieć przy stole knajpki i obserwować pociechy.

woda wokół kempingu bardzo płytka, wręcz idealna do nauki pływania na desce. również do kąpieli dla dzieci bardzo bezpieczna, ale zdaje się często coś tutaj rośnie.

ceny wysokie, ale uwaga: do końca maja i od września pole karawaningowe 50% rabatu!!!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.