Loading...

kemping jard w Wasilkowie wybrany przez Bogusława na miejsce zlotu okazał się bardzo przyjazny. na początek zaoferowali ceny 16 zł o kampera plus ewentualnie 8 zł za prąd, oficjalne ceny oczywiście są wyższe.

cennik kempingu Jard

zaoferowano nam również obiady w cenie 10 zł, postanowiliśmy więc dzisiaj skorzystać. po chwili odpoczynku po wycieczce rowerowej ruszyliśmy do kempingowej restauracji na domowy 2-daniowy obiad.

jadłodajnia kempingu Jard

popołudnie dziewczyny spędziły m.in. na malowaniu kamieni, wykorzystując specjalnie kupione do tego celu farby akrylowe.

malowanie kamieni

o zmierzchu ruszyliśmy na ognisko.

ognisko na zlocie w Wasilkowie
ognisko na zlocie w Wasilkowie

kiełbaski smakowały znakomicie 🙂

na zlocie w Wasilkowie

położyliśmy dzieci spać i mogliśmy zostać na imprezie.

na zlocie w Wasilkowie
na zlocie w Wasilkowie

Bogusław 2 lata trzymał “pepeszę”, dzisiaj wreszcie mógł jej użyć 🙂

Bogusław, organizator zlotu w Wasilkowie

dziękowaliśmy wielokrotnie gospodarzowi za zaproszenie, jego twarz cały czas była uśmiechnięta, jednak w tle przewijał się dramat- kamper, który uległ w kwietniu poważnej awarii nie został przez mechanika naprawiony na czas i gospodarze zmuszeni byli korzystać z pokoju hotelowego. przykre to… atmosfera na zlocie jednak była wspaniała, to z pewnością na chwilę chociaż pomogło im zapomnieć o problemie.

tę noc, bo położyliśmy się grubo po północy, spędziliśmy na wspólnych śpiewach przy ognisku, gdzie z gitarą zasiadł maestro Mazurek 🙂

ognisko na zlocie w Wasilkowie

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.